WEDSTRIJD
10.03.20 | 1e ronde | Arthur De Greef | Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur De Greef | Alex Molcan | |
1e Service % | 39/79 (49%) | 49/86 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/39 (64%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/40 (50%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/86 (50%) | 34/79 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/165 (53%) | 77/165 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur De Greef | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur De Greef | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alex Molcan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alex Molcan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur De Greef | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur De Greef vs. Alex Molcan - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | 1e ronde | Arthur De Greef | Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
13.01.20 | 1e ronde | Alex Molcan | Arthur De Greef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
Arthur De Greef form & Alex Molcan form
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Alex Molcan - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 3-6, 0-3, - Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hugo Grenier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. David Goffin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-65, Dimitar Kuzmanov - scratch | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
17.09.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 7-69, 7-65, 1-6, 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |