WEDSTRIJD
22.02.19 | Kwartfinale | Arthur De Greef | Luca Vanni | 7-62, 6-4 | Bergamo Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur De Greef | Luca Vanni | |
1e Service % | 54/85 (64%) | 39/66 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/54 (78%) | 30/39 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 17/27 (63%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/66 (29%) | 26/85 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/151 (52%) | 73/151 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 12 | 14 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Vanni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Luca Vanni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Luca Vanni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur De Greef | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Luca Vanni | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Luca Vanni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Luca Vanni | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Arthur De Greef | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Luca Vanni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur De Greef vs. Luca Vanni - onderlinge wedstrijden
22.02.19 | Kwartfinale | Arthur De Greef | Luca Vanni | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | Bergamo Challenger | I. hard |
05.04.16 | 1e ronde | Arthur De Greef | Luca Vanni | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Napoli Challenger | Clay |
Arthur De Greef form & Luca Vanni form
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Luca Vanni - laatste wedstrijden
Roanne Challenger - I. hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 0-3, - Luca Vanni - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
05.08.21 Kwartfinale | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 2e ronde | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-78, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Vianello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Leonardo Mayer | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 1-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biel - I. hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 7-5, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.21 Kwalif. | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilias Zimmermann | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Biella 4 - I. hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella 3 - I. hard | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-76, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 2 - I. hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 1 - I. hard | ||||
10.02.21 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail |