WEDSTRIJD
04.10.20 | 1e ronde | Arthur Fils | Elmer Moller | 7-5, 6-4 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fils | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Elmer Moller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Elmer Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Fils vs. Elmer Moller - onderlinge wedstrijden
04.10.20 | 1e ronde | Arthur Fils | Elmer Moller | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Arthur Fils form & Elmer Moller form
Arthur Fils - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jeddah - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | wedstrijd detail | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
09.10.23 3e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Elmer Moller - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-0, Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Andreas Timini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-75, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 7-62, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Stefan Dostanic | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Banerjee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Marcelo Demoliner | 6-3, 6-76, 10-4 | wedstrijd detail |