WEDSTRIJD
21.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Reymond | Maxence Bertimon | 6-3, 6-3 | M25 Angers | Clay |
STATISTIEKEN
Arthur Reymond | Maxence Bertimon | |
1e Service % | 23/42 (55%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/19 (84%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/56 (39%) | 6/42 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maxence Bertimon | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maxence Bertimon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Maxence Bertimon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxence Bertimon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
20.09.99, 24 Jaar
20.09.99, 24 Jaar
Arthur Reymond vs. Maxence Bertimon - onderlinge wedstrijden
21.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Reymond | Maxence Bertimon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Angers | Clay |
23.10.18 | 1e ronde | Arthur Reymond | Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Germany F16 | I. hard |
Arthur Reymond form & Maxence Bertimon form
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Maxence Bertimon - laatste wedstrijden
M25 Creteil - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 6-712, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Damien Wenger | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 6-73, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Oscar Moraing | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 6-73, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Florent Bax | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Mariano Tammaro | 6-77, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |