WEDSTRIJD
09.10.18 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Arnaud Sewanou | 6-0, 6-1 | Nigeria F5 | Hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Arnaud Sewanou | |
1e Service % | 19/28 (68%) | 28/41 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/19 (95%) | 9/28 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/41 (68%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/69 (75%) | 17/69 (25%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Arthur Rinderknech | 2-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Arthur Rinderknech | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Arthur Rinderknech | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
4-1 | Arnaud Sewanou | |
5-1 | Arnaud Sewanou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Benin
10.10.01, 22 Jaar
10.10.01, 22 Jaar
Arthur Rinderknech vs. Arnaud Sewanou - onderlinge wedstrijden
09.10.18 | 1e ronde | Arthur Rinderknech | Arnaud Sewanou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Nigeria F5 | Hard |
Arthur Rinderknech form & Arnaud Sewanou form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Arnaud Sewanou - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Masi Sarpola | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alasdair Knox | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Goncalves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
12.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seth Seely | 2-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Da-Niel Kotze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 0-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Ziyab Alome | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Emmanuel Oche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Agassi Tomegah | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. William Bushamuka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Christian Paul | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Marko Vejnovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Hiddleson | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Alexey Dubinin | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 Kwalif. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ridwan Akinwale Morakinyo | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Joseph Imeh Ubon | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ridwan Akinwale Morakinyo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |