WEDSTRIJD
23.01.20 | 3e ronde | Arthur Rinderknech | Mats Moraing | 6-2, 6-3 | Rennes Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Mats Moraing | |
1e Service % | 42/47 (89%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/42 (81%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/5 (80%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/56 (46%) | 9/47 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 16 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Mats Moraing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Mats Moraing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Rinderknech vs. Mats Moraing - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 3e ronde | Arthur Rinderknech | Mats Moraing | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
Arthur Rinderknech form & Mats Moraing form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-76, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
07.04.24 Kwalif. | vs. Federico Coria | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Nys | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Mats Moraing - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | - Mats Moraing - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |