WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Artsiom Bardzin | Michal Wozniak | - niet aangetreden | M15 Minsk | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
16.10.00, 23 Jaar
16.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
28.03.00, 24 Jaar
28.03.00, 24 Jaar
Artsiom Bardzin vs. Michal Wozniak - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Artsiom Bardzin | Michal Wozniak | Michal Wozniak - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 Minsk | Hard |
Artsiom Bardzin form & Michal Wozniak form
Artsiom Bardzin - laatste wedstrijden
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Michal Wozniak - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.06.20 1e ronde | vs. Michal Mikula | 2-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Jan Galka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Nick Chappell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Gianfranco Panta | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
08.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
01.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Zababurin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Artsiom Bardzin | - Michal Wozniak - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Maxim Tybar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Cleeve Harper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dillon Early | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Anton Chekhov | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.18 Kwalif. | vs. Jackson Varney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde | vs. Yousaf Khalil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Hao Yuan Ng | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zalan Khan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Rose | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |