WEDSTRIJD
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Borja Miralles | 6-2, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Latvia
30.05.99, 24 Jaar
30.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
18.04.01, 22 Jaar
18.04.01, 22 Jaar
Artur Kulibaba vs. Borja Miralles - onderlinge wedstrijden
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Artur Kulibaba form & Borja Miralles form
Artur Kulibaba - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Borja Miralles - laatste wedstrijden
M25 Vic - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Fernandez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Sarda Marti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-75, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Hillel Rousseau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Evans | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Antonio Fuentes Gilbert | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Mostardi | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Pietro Rimondini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vimuktha De Alwis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F29 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Blanchar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |