WEDSTRIJD
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Latvia
30.05.99, 24 Jaar
30.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
28.06.04, 19 Jaar
28.06.04, 19 Jaar
Artur Kulibaba vs. Cesar Bouchelaghem - onderlinge wedstrijden
20.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Artur Kulibaba form & Cesar Bouchelaghem form
Artur Kulibaba - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Cesar Bouchelaghem - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Taha Baadi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Harold Huens | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Martin Katz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Jurriaan Bol | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Tom Clavel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rik Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-0, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Yannick Mertens | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |