WEDSTRIJD
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | Hungary F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Latvia
30.05.99, 24 Jaar
30.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
16.09.98, 25 Jaar
16.09.98, 25 Jaar
Artur Kulibaba vs. Oliver Varga-Toth - onderlinge wedstrijden
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Artur Kulibaba | Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Hungary F7 | Clay |
Artur Kulibaba form & Oliver Varga-Toth form
Artur Kulibaba - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |
Oliver Varga-Toth - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | - Oliver Varga-Toth - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Bucurescu | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Biletic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Landini | 7-63, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Mazzeschi | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Frank | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Nico Hornitschek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Schmoelzer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Metyko | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Martin Dobry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |