WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Shakhnubaryan | Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | M25 Prijedor | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Artur Shakhnubaryan vs. Dusan Obradovic - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Artur Shakhnubaryan | Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Prijedor | Clay |
Artur Shakhnubaryan form & Dusan Obradovic form
Artur Shakhnubaryan - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
08.05.19 Kwalif. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
23.05.18 2e ronde | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hungary F2 - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Dusan Obradovic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |