WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Arturs Lazdins | Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | M25 Taipei | Hard |
STATISTIEKEN
Arturs Lazdins | Hong Kit Wong | |
1e Service % | 30/49 (61%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/46 (48%) | 14/49 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arturs Lazdins | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Arturs Lazdins | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
3-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arturs Lazdins | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-0 |
2 | ||
Arturs Lazdins | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hong Kit Wong | |
0-0 | ||
Arturs Lazdins | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Hong Kit Wong | |
0-0 | ||
Arturs Lazdins | 2-2 | |
3-2 | Hong Kit Wong | |
Arturs Lazdins | 4-2 | |
4-3 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arturs Lazdins | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Latvia
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Arturs Lazdins vs. Hong Kit Wong - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 1e ronde | Arturs Lazdins | Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Taipei | Hard |
Arturs Lazdins form & Hong Kit Wong form
Arturs Lazdins - laatste wedstrijden
M25 Ust - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kunshan - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Hong Kit Wong - laatste wedstrijden
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hiromasa Koyama | 6-75, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazushi Idogaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Tomida | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Shu Muto | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Jin Gu | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 0-6, 1-3, - Hong Kit Wong - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ariel Meshulam | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Dolce | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |