Latvia
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
09.04.97, 26 Jaar
11760 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
Arturs Lazdins vs. Mats Hermans - onderlinge wedstrijden
04.06.18 | Kwalif. | Arturs Lazdins | Mats Hermans | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Turkey F22 | Clay |
30.03.15 | 2e ronde van de kwal. | Arturs Lazdins | Mats Hermans | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Turkey F13 | Hard |
Arturs Lazdins form & Mats Hermans form
Arturs Lazdins - laatste wedstrijden
M25 Ust - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kunshan - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Mats Hermans - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |