WEDSTRIJD
12.03.20 | 3e ronde | Aslan Karatsev | Arthur De Greef | 6-1, 2-0, - scratch | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Aslan Karatsev | Arthur De Greef | |
1e Service % | 11/18 (61%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/11 (100%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/7 (71%) | 4/17 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/33 (64%) | 2/18 (11%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/51 (73%) | 14/51 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aslan Karatsev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aslan Karatsev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aslan Karatsev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aslan Karatsev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aslan Karatsev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aslan Karatsev vs. Arthur De Greef - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 3e ronde | Aslan Karatsev | Arthur De Greef | 6-1, 2-0, Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
Aslan Karatsev form & Arthur De Greef form
Aslan Karatsev - laatste wedstrijden
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 7-64, - Aslan Karatsev - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ben Shelton | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alex De Minaur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
25.09.23 Halve finale | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwartfinale | vs. Cameron Norrie | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.09.23 2e ronde | vs. Andy Murray | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 3e ronde | vs. Ben Shelton | 4-6, 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
01.08.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 7-64, 3-6, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-74, 6-4, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 7-60, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 3-6, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |