WEDSTRIJD
22.06.19 | Halve finale | Attila Balazs | Blaz Rola | 6-2, 3-6, 6-3 | Bratislava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Attila Balazs | Blaz Rola | |
1e Service % | 48/74 (65%) | 55/76 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/48 (77%) | 38/55 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/76 (37%) | 21/74 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/150 (54%) | 69/150 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 5 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Attila Balazs | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Attila Balazs | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Attila Balazs | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Attila Balazs | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Attila Balazs | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Attila Balazs | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Attila Balazs | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Attila Balazs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Attila Balazs | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Attila Balazs | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Attila Balazs vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
22.06.19 | Halve finale | Attila Balazs | Blaz Rola | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay |
12.07.18 | 2e ronde | Attila Balazs | Blaz Rola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay |
13.06.18 | 2e ronde | Attila Balazs | Blaz Rola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Caltanissetta Challenger | Clay |
Attila Balazs form & Blaz Rola form
Attila Balazs - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.20 Kwalif. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
23.02.20 Halve finale | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |