WEDSTRIJD
08.07.19 | 2e ronde | Attila Balazs | Elias Ymer | 6-3, 6-2 | Braunschweig Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Attila Balazs | Elias Ymer | |
1e Service % | 28/39 (72%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/11 (91%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Attila Balazs | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Attila Balazs vs. Elias Ymer - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 2e ronde | Attila Balazs | Elias Ymer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Braunschweig Challenger | Clay |
06.09.17 | 1e ronde | Attila Balazs | Elias Ymer | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Genova Challenger | Clay |
Attila Balazs form & Elias Ymer form
Attila Balazs - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.20 Kwalif. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
23.02.20 Halve finale | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elias Ymer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |