WEDSTRIJD
05.06.19 | 3e ronde | Attila Balazs | Johannes Haerteis | - niet aangetreden | Prostejov Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Attila Balazs | 0-0 | |
0-0 | ||
- niet aangetreden |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Attila Balazs vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
05.06.19 | 3e ronde | Attila Balazs | Johannes Haerteis | Johannes Haerteis - niet aangetreden | wedstrijd detail | Prostejov Challenger | Clay |
Attila Balazs form & Johannes Haerteis form
Attila Balazs - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.20 Kwalif. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
23.02.20 Halve finale | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |