WEDSTRIJD
19.07.19 | Kwartfinale | Attila Balazs | Stefano Travaglia | 3-6, 7-62, 6-3 | Umag | Clay |
STATISTIEKEN
Attila Balazs | Stefano Travaglia | |
1e Service % | 55/100 (55%) | 52/106 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/55 (65%) | 38/52 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/45 (58%) | 26/54 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/106 (40%) | 38/100 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/206 (50%) | 102/206 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Attila Balazs | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Attila Balazs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Attila Balazs | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Attila Balazs | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Attila Balazs | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Attila Balazs vs. Stefano Travaglia - onderlinge wedstrijden
19.07.19 | Kwartfinale | Attila Balazs | Stefano Travaglia | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | Umag | Clay |
02.09.16 | Halve finale | Attila Balazs | Stefano Travaglia | 6-1, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | Italy F27 | Clay |
Attila Balazs form & Stefano Travaglia form
Attila Balazs - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
04.05.22 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.20 Kwalif. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
23.02.20 Halve finale | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |