WEDSTRIJD
05.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Austin Rapp | Andres Urrea | 6-1, 4-6, 10-8 | M15 Claremont | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Colombia
31.08.94, 29 Jaar
18660 $
31.08.94, 29 Jaar
18660 $
Austin Rapp vs. Andres Urrea - onderlinge wedstrijden
05.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Austin Rapp | Andres Urrea | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Claremont | Hard |
Austin Rapp form & Andres Urrea form
Austin Rapp - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
06.03.20 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-73, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Gage Brymer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Connor Farren | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rancho - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Courtney John Lock | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Alexander Lebedev | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Ruan Roelofse | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Collin Altamirano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Michael Shabaz | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Fayetteville - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ruan Roelofse | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Claremont - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Logan Smith | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Ruan Roelofse | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Houston - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Lukas Greif | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Connor Farren | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Langford Hills | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Memphis - Hard | ||||
15.08.19 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Andres Urrea - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Maldonado | 5-7, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail |