WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sagadat Ayap | Igor Shrolik | 6-4, 4-6, 10-4 | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.05.00, 23 Jaar
05.05.00, 23 Jaar
Sagadat Ayap vs. Igor Shrolik - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | Kwalif. | Igor Shrolik | Sagadat Ayap | 7-5, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | M25 Andijan | Hard |
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sagadat Ayap | Igor Shrolik | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
Sagadat Ayap form & Igor Shrolik form
Sagadat Ayap - laatste wedstrijden
M25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Igor Shrolik - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Kiuamov | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Federico Campana | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Florent Bax | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 6-72, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Cloes | 6-1, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |