INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aziz Dougaz vs. Gianni Mina - onderlinge wedstrijden
17.07.20 | 1e ronde | Aziz Dougaz | Gianni Mina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Aziz Dougaz form & Gianni Mina form
Aziz Dougaz - laatste wedstrijden
M25 Angers - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Raphael Collignon | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Nicola Kuhn | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Jerome Kym | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 4-1, Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-4, - Aziz Dougaz - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-73, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-1, 2-0, Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail |
Gianni Mina - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.07.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Troyes - Clay | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
France F16 - Hard | ||||
05.09.18 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F15 - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Le Gosier - Hard | ||||
28.03.18 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |