WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Aziz Kijametovic | Federico Iannaccone | 6-2, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Aziz Kijametovic | Federico Iannaccone | |
1e Service % | 25/47 (53%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/22 (68%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/59 (47%) | 12/47 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aziz Kijametovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Federico Iannaccone | |
0-0 | ||
Aziz Kijametovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Aziz Kijametovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Federico Iannaccone | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Aziz Kijametovic | 0-0 | |
0-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, A-40[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aziz Kijametovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aziz Kijametovic vs. Federico Iannaccone - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Aziz Kijametovic | Federico Iannaccone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Aziz Kijametovic form & Federico Iannaccone form
Aziz Kijametovic - laatste wedstrijden
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Toby Martin | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Raphael Rousson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Knoess | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Benjamin Hannestad | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Joe Tyler | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Rankin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.22 Finale | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-3, - Aziz Kijametovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Andre Biro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Federico Iannaccone - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 Kwartfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |