WEDSTRIJD
17.10.18 | 1e ronde | Baptiste Crepatte | Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | Israel F14 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
29.07.98, 25 Jaar
29.07.98, 25 Jaar
Baptiste Crepatte vs. Emmanuel Luria - onderlinge wedstrijden
17.10.18 | 1e ronde | Baptiste Crepatte | Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Israel F14 | Hard |
Baptiste Crepatte form & Emmanuel Luria form
Baptiste Crepatte - laatste wedstrijden
M15 Creteil - I. hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Axel Garcian | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Alex Knaff | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biel - I. hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 7-5, 6-72 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Filip Cristian Jianu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Okala | 5-7, 7-63, 3-0, Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Aleksander Orlikowski | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Vlad Victor Cornea | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
05.03.21 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Michal Novansky | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
21.01.21 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.21 1e ronde | vs. Alen Avidzba | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Dan Added | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.21 2e ronde | vs. Karlis Ozolins | - | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-74, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.20 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Emmanuel Luria - laatste wedstrijden
M15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |