WEDSTRIJD
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Bautista Vilicich | Nicolas Hollender | 6-4, 6-2 | M25 Hurlingham | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
20.09.01, 22 Jaar
20.09.01, 22 Jaar
Bautista Vilicich vs. Nicolas Hollender - onderlinge wedstrijden
02.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Bautista Vilicich | Nicolas Hollender | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Hurlingham | Clay |
Bautista Vilicich form & Nicolas Hollender form
Bautista Vilicich - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tomas Martinez | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 5-7, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-71, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | Samuel Stolarik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-70, 6-70 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Lucio Ratti | 6-2, 1-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 7-63, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Nicolas Hollender - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |