WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Beibit Zhukayev | Nir Vodavoz | 6-2, 6-3 | M15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
16.11.99, 24 Jaar
16.11.99, 24 Jaar
Beibit Zhukayev vs. Nir Vodavoz - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Beibit Zhukayev | Nir Vodavoz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Beibit Zhukayev form & Nir Vodavoz form
Beibit Zhukayev - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-71, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Nir Vodavoz - laatste wedstrijden
M15 Kfar - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F14 - Hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Israel F13 - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austria F4 - Clay | ||||
21.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |