WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Bekkhan Atlangeriev | Daniel Ibragimov | 6-2, 7-64 | M15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.07.02, 21 Jaar
03.07.02, 21 Jaar
Bekkhan Atlangeriev vs. Daniel Ibragimov - onderlinge wedstrijden
06.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Daniel Ibragimov | Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Bekkhan Atlangeriev | Daniel Ibragimov | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Moscow | Clay |
Bekkhan Atlangeriev form & Daniel Ibragimov form
Bekkhan Atlangeriev - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bhilai - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Daniel Ibragimov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Konstantin Zhzhenov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Pundel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Koray Kirci | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yahor Slizevich | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Karan Singh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-0, 1-0, Adil Karakayev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Manish Ganesh | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Manish Ganesh | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Borys Zgola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammad Katibeh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Gokberk Saritas | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roham Abbassi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 5-7, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | Hien Pham - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 Kwalif. | vs. Adham Gaber | 6-3, 6-72, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail |