WEDSTRIJD
08.04.19 | Kwalif. | Ben Jones | Francisco Dias | 6-0, 6-2 | M25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Ben Jones | Francisco Dias | |
1e Service % | 22/36 (61%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/22 (91%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/42 (60%) | 7/36 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 13 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ben Jones | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ben Jones | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ben Jones | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ben Jones | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ben Jones | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ben Jones | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ben Jones | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
01.05.92, 31 Jaar
14255 $
01.05.92, 31 Jaar
14255 $
Ben Jones vs. Francisco Dias - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Ben Jones | Francisco Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Sunderland | I. hard |
Ben Jones form & Francisco Dias form
Ben Jones - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Francisco Dias - laatste wedstrijden
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
05.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.18 Kwalif. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |