Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
06.09.01, 22 Jaar
06.09.01, 22 Jaar
Ben Jones vs. Rotem Sobol - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | Kwalif. | Ben Jones | Rotem Sobol | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard |
Ben Jones form & Rotem Sobol form
Ben Jones - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail |
Rotem Sobol - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F6 - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Israel F4 - Hard | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |