WEDSTRIJD
07.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Benedict Moerl | Matthew Hingley | 7-66, 6-75, 6-4 | Germany F15 | Carpet |
STATISTIEKEN
Germany
20.01.99, 25 Jaar
20.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
14.01.93, 31 Jaar
14.01.93, 31 Jaar
Benedict Moerl vs. Matthew Hingley - onderlinge wedstrijden
07.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Benedict Moerl | Matthew Hingley | 7-66, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F15 | Carpet |
Benedict Moerl form & Matthew Hingley form
Benedict Moerl - laatste wedstrijden
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denys Klok | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Jacob Gamble | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hingley | 7-66, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Netherlands F4 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Osni Nery Junior | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F1 - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Bodin | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F4 - Clay | ||||
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Mika Reckow | 7-63, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
26.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Galka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Flinner | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Italy F6 - Clay | ||||
01.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Italy F5 - Clay | ||||
27.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Italy F3 - Clay | ||||
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Italy F2 - Clay | ||||
06.03.18 Kwalif. | vs. Franco Capalbo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Biscardini | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Davies | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Robbie Arends | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Schoenholz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Poland F11 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Prochalski | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Pavel Filin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Przemysaw Kwiatkowski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F9 - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Loukas | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F8 - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Andre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 6-2, 5-7, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Ilco Van Buuren | 1-6, 0-5, - Benedict Moerl - scratch | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Brees | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Germany F4 - Clay | ||||
20.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Timon Reichelt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Matthew Hingley - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stamatis Kapiris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benedict Moerl | 6-76, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heber Adonis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Vilela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F17 - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F16 - Hard | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Samm Butler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F15 - Hard | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F1 - Hard | ||||
18.02.18 | vs. Marcus Solarz Hendriks | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Murphy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
20.11.17 Kwalif. | vs. Yankel Zemel | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Odysseas Menexelis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Greece F9 - Hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edvin Gustafsson | Edvin Gustafsson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rajko Mladenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Kalambay | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - Carpet | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
11.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
02.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Melik Feler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |