WEDSTRIJD
13.01.20 | Kwalif. | Benedikt Henning | Niroop Vallabhaneni | 0-6, 6-4, 10-6 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
28.04.97, 26 Jaar
28.04.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
28.05.02, 21 Jaar
28.05.02, 21 Jaar
Benedikt Henning vs. Niroop Vallabhaneni - onderlinge wedstrijden
13.01.20 | Kwalif. | Benedikt Henning | Niroop Vallabhaneni | 0-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Benedikt Henning form & Niroop Vallabhaneni form
Benedikt Henning - laatste wedstrijden
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jannik Maute | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Marvin Schaber | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 6-73, 7-5, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Lambert Ruland | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Minasyan | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eric David Verdes | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Isaiah Strode | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Ryuhei Azuma | 6-3, Ryuhei Azuma - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Jacob Brumm | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 1e ronde | vs. Mathieu Scaglia | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.04.23 Kwalif. | vs. Hanqing Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fisher Sutherland | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Petre Popeanga | 3-4, - Benedikt Henning - scratch | wedstrijd detail |
Niroop Vallabhaneni - laatste wedstrijden
M15 Winston - I. hard | ||||
07.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Hoole | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 East - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Martin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Hillel Rousseau | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rahul Dhokia | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | - Niroop Vallabhaneni - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Alexander Brown | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 1-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kuszynski | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Murillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.20 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-0, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Mintz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |