WEDSTRIJD
22.01.20 | 1e ronde | Benjamin Dhoe | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Benjamin Dhoe | Fermin Tenti | |
1e Service % | 39/68 (57%) | 43/51 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 25/43 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/29 (59%) | 3/8 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/51 (45%) | 25/68 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Benjamin Dhoe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Fermin Tenti | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 2-0 | |
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Fermin Tenti | |
6-2 |
2 | ||
Benjamin Dhoe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Fermin Tenti | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Benjamin Dhoe | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Dhoe vs. Fermin Tenti - onderlinge wedstrijden
22.01.20 | 1e ronde | Benjamin Dhoe | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Benjamin Dhoe form & Fermin Tenti form
Benjamin Dhoe - laatste wedstrijden
M15 Duffel - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia 1 - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 Kwalif. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
03.06.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
01.04.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Santiago - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-1, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |