WEDSTRIJD
14.08.20 | 1e ronde | Benjamin Lock | Buvaysar Gadamauri | 7-5, 2-6, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Benjamin Lock | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Benjamin Lock | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Benjamin Lock | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Benjamin Lock | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
2-4 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 2-5 | |
0-0, 0-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-3 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Lock | 1-4 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Buvaysar Gadamauri | |
0-0, 15-0 | ||
Benjamin Lock | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Lock vs. Buvaysar Gadamauri - onderlinge wedstrijden
14.08.20 | 1e ronde | Benjamin Lock | Buvaysar Gadamauri | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Benjamin Lock form & Buvaysar Gadamauri form
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Buvaysar Gadamauri - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 1-6, 6-3, 5-0, Samir Hamza Reguig - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-63, 1-6, 3-3, - Buvaysar Gadamauri - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 7-61, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. David Poljak | 6-2, 6-77, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-73, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. John Sperle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |