WEDSTRIJD
13.06.19 | 2e ronde | Benjamin Lock | Gilad Tamar | 6-3, 6-2 | M15 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Benjamin Lock | Gilad Tamar | |
1e Service % | 26/46 (57%) | 26/52 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 16/26 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/20 (80%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/52 (52%) | 11/46 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gilad Tamar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Gilad Tamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Gilad Tamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Lock | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
28.04.00, 23 Jaar
28.04.00, 23 Jaar
Benjamin Lock vs. Gilad Tamar - onderlinge wedstrijden
13.06.19 | 2e ronde | Benjamin Lock | Gilad Tamar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Akko | Hard |
Benjamin Lock form & Gilad Tamar form
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Gilad Tamar - laatste wedstrijden
M25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |