WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Benjamin Lock | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | M15 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Benjamin Lock | Or Ram-Harel | |
1e Service % | 34/61 (56%) | 42/60 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/27 (74%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/60 (43%) | 19/61 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Lock vs. Or Ram-Harel - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Benjamin Lock | Or Ram-Harel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Akko | Hard |
Benjamin Lock form & Or Ram-Harel form
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Or Ram-Harel - laatste wedstrijden
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jerusalem Challenger - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.19 1e ronde | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
30.01.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
26.01.19 Halve finale | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.19 Kwartfinale | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.19 2e ronde | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Thailand F9 - Hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Thailand F8 - Hard | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F7 - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - scratch | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
23.06.18 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.18 Halve finale | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.18 Kwartfinale | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.18 2e ronde | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Israel F9 - Hard | ||||
15.06.18 Halve finale | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.18 Kwartfinale | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail |