WEDSTRIJD
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Berk Ilkel | Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
28.07.01, 22 Jaar
13303 $
28.07.01, 22 Jaar
13303 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.10.00, 23 Jaar
12.10.00, 23 Jaar
Berk Ilkel vs. Daniil Gusev - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Berk Ilkel | Daniil Gusev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Berk Ilkel | Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Berk Ilkel form & Daniil Gusev form
Berk Ilkel - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniil Gusev - laatste wedstrijden
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |