WEDSTRIJD
03.11.17 | Kwartfinale | Billy Harris | Milan Drinic | 6-1, 7-63 | Greece F7 | Hard |
STATISTIEKEN
Billy Harris | Milan Drinic | |
1e Service % | 38/57 (67%) | 41/58 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/38 (89%) | 30/41 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/58 (38%) | 11/57 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 9 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Billy Harris vs. Milan Drinic - onderlinge wedstrijden
03.11.17 | Kwartfinale | Billy Harris | Milan Drinic | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Greece F7 | Hard |
Billy Harris form & Milan Drinic form
Billy Harris - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Milan Drinic - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - scratch | wedstrijd detail |