Bjorn Nareyka vs. Anze Arh 13.05.2019

Bjorn Nareyka vs. Anze Arh 13.05.2019 - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.191e ronde van de kwal.Bjorn Nareyka Anze Arh 6-3, 6-4 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

6-4

Bjorn Nareyka
Austria
21.12.99, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
14.02.99, 21 Jaar







Anze Arh
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Bjorn Nareyka vs. Anze Arh - onderlinge wedstrijden

13.05.191e ronde van de kwal.Bjorn NareykaAnze Arh6-3, 6-4 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay
21.01.191e ronde van de kwal.Anze ArhBjorn Nareyka2-6, 6-1, 10-7 wedstrijd detailEgypt M15 Sharm Hard
07.08.171e ronde van de kwal.Anze ArhBjorn Nareyka7-67, 0-6, 6-3 wedstrijd detailAustria Austria F6 Clay

Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden

Greece M15 Heraklion - Hard
10.03.20
Kwalif.
vs. Gian Luca Tanner3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
10.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Simon Beaupain6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Stephanos Schinas6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Andrea Del Federico6-4, 2-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
19.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Michal Mikula- nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
09.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Andrea Del Federico6-4, 1-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
02.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Joao Marcos Nusdeo4-6, 7-63, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
01.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Omar El-Moslemany6-0, 0-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Luka Pavlovic3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jett Cole6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
16.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Andrea Fiorentini2-6, 6-1, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
09.09.19
Kwalif.
vs. Gregorio Cordonnier4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Ying Hou6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
04.09.19
1e ronde
vs. Kenneth Raisma1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Belgium M15 Lambermont - Clay
20.08.19
Kwalif.
vs. Gabriel Petit2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ethan Gaubert2-6, 6-3, 11-9 overwinningwedstrijd detail
Holland M15 Oldenzaal - Clay
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mats Hermans3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Sweden M15 Ystad - Clay
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Olle Wallin6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Morocco M15 Agadir - Clay
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Glenn Smits6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.07.19
Kwalif.
vs. Giovanni Rizzuti6-3, 4-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Austria M15 Wels - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Ronald Slobodchikov4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria M15 Kramsach - Clay
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Edward Hubner5-7, 6-4, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Austria M15 Telfs - Clay
08.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Matyas Fuele6-4, 1-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
14.05.19
Kwalif.
vs. Mislav Bosnjak1-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Anze Arh6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
13.03.19
1e ronde
vs. Enrico Dalla Valle4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
04.03.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda4-6, 0-3, - Bjorn Nareyka - scratchnederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
28.01.19
1e ronde van de kwal.
vs. Olexiy Kolisnyk6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
21.01.19
1e ronde van de kwal.
vs. Anze Arh6-2, 1-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F38 - Clay
25.11.18
2e ronde van de kwal.
vs. Plamen Milushev0-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail

Anze Arh - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
02.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Danylo Veremeychuk5-7, 7-62, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Yu Lun Xie6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Bogdan Ionut Apostol6-3, 2-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Moritz Stoeger6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Luca Prevosto6-3, 4-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Philip Bachmaier6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
21.01.20
Kwalif.
vs. Valentin Lapalu1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Halil Aydogdu7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
19.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Jonathan Atwater6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
16.01.20
2e ronde
vs. Javier Barranco Cosano1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.01.20
1e ronde
vs. Gianni Mina6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratchoverwinningwedstrijd detail
14.01.20
Kwalif.
vs. Osman Torski6-3, 2-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
13.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Antonio Mazzeo6-75, 6-2, 10-8 overwinningwedstrijd detail
12.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Timothy Lim6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
08.01.20
1e ronde
vs. Mert Alkaya6-71, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.01.20
Kwalif.
vs. Zakhar Trapeznikov6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Nils Igor Loechterfeld6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
05.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mykyta Shurubura6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
15.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Linus Frost- Anze Arh - niet aangetreden nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
09.12.19
2e ronde van de kwal.
vs. Colin Van Beem6-77, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. David Chelidze6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
07.11.19
2e ronde
vs. Riccardo Bonadio4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Paul Woerner1-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
29.10.19
Kwalif.
vs. Tristan Boyer6-3, 2-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
28.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Yuji Arimura6-2, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
27.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ruben Busch6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
08.10.19
Kwalif.
vs. Michael Weindl3-6, 0-3, - Anze Arh - scratchnederlaagwedstrijd detail
07.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Igor Saveljic6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
23.09.19
Kwalif.
vs. Leopold Zima3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Stepan Beresnev6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
<