WEDSTRIJD
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Bjorn Nareyka | Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
21.12.99, 24 Jaar
21.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
13.05.97, 26 Jaar
13.05.97, 26 Jaar
Bjorn Nareyka vs. Stephanos Schinas - onderlinge wedstrijden
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Bjorn Nareyka | Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Bjorn Nareyka form & Stephanos Schinas form
Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | - | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |
Stephanos Schinas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mateusz Terczynski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |