WEDSTRIJD
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Bjorn Nareyka | Ying Hou | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Austria
21.12.99, 24 Jaar
21.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
03.07.00, 23 Jaar
03.07.00, 23 Jaar
Bjorn Nareyka vs. Ying Hou - onderlinge wedstrijden
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Bjorn Nareyka | Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Bjorn Nareyka form & Ying Hou form
Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | - | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |
Ying Hou - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Moukarzel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Karatsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maties Torres Ramis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Moundir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Cheng Chen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ke Hau Hung | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luc Koenig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ricardo Batista | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomi Van Den Ham | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Padro Parra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jussi Tiainen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iago Salvador Pita | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francois Musitelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |