WEDSTRIJD
22.03.17 | 2e ronde | Blake Mott | Thales Turini | 6-3, 6-2 | Australia F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Blake Mott | Thales Turini | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 33/46 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/33 (85%) | 23/33 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/46 (43%) | 13/49 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Blake Mott vs. Thales Turini - onderlinge wedstrijden
22.03.17 | 2e ronde | Blake Mott | Thales Turini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Australia F3 | Clay |
Blake Mott form & Thales Turini form
Blake Mott - laatste wedstrijden
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ethan Cook | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loutit | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Charlie Camus | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Scott Jones | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ryan Seggerman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuichiro Inui | 7-5, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kokoro Isomura | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Tai Sach | 7-67, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jeremy Beale | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Thales Turini - laatste wedstrijden
Brazil F9 - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Brazil F8 - Clay | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnetka Challenger - Hard | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
21.06.18 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.18 2e ronde | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F1 - Clay | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
India F4 - Clay | ||||
23.03.18 Halve finale | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.18 Kwartfinale | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.18 2e ronde | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.18 1e ronde | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
India F3 - Hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brazil F4 - Clay | ||||
28.11.17 1e ronde | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brazil F3 - Clay | ||||
22.11.17 2e ronde | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brazil F2 - Clay | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F36 - Clay | ||||
08.11.17 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
30.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
12.09.17 1e ronde | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |