WEDSTRIJD
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Blazo N Djurovic | Corey Gaal | 7-65, 6-78, 7-5 | Australia F1 | Grass |
STATISTIEKEN
Australia
02.04.96, 28 Jaar
02.04.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
06.02.98, 26 Jaar
06.02.98, 26 Jaar
Blazo N Djurovic vs. Corey Gaal - onderlinge wedstrijden
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Blazo N Djurovic | Corey Gaal | 7-65, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | Australia F1 | Grass |
Blazo N Djurovic form & Corey Gaal form
Blazo N Djurovic - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 Kwalif. | vs. Yosri Mzoughi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Jovic | 6-76, 0-1, - Blazo N Djurovic - scratch | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Scott Puodziunas | 6-74, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bosko Novakovic | 6-2, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Osborne | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. Stephane Robert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.19 Kwalif. | vs. Chris Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Laubser | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chase Ferguson | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 7-65, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 2-6, 0-4, - Blazo N Djurovic - scratch | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Coppini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Warren Kuhn | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
20.11.17 Kwalif. | vs. Tyler Hochwalt | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Johnson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Barton | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F7 - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Liron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 2-6, 0-1, - Blazo N Djurovic - scratch | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dale Nixon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia F10 - Hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jarred Wynan | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F9 - Hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Leffler | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Corey Gaal - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Mason Naumovski | 6-1, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Patton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Andre Ilagan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Walkin | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Takuya Kumasaka | 6-75, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 0-2, - Corey Gaal - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. George Houghton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rahul Dhokia | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Luke Simkiss | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bluett | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Matthew Summers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 7-65, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 7-62, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |