WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Bogdan Bobrov | Eero Vasa | 7-5, 6-1 | M15 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Bogdan Bobrov | Eero Vasa | |
1e Service % | 31/50 (62%) | 48/64 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Eero Vasa | |
0-0 | ||
Bogdan Bobrov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-3 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Bogdan Bobrov | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bogdan Bobrov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Eero Vasa | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Eero Vasa | |
0-0 | ||
Bogdan Bobrov | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Eero Vasa | |
0-0, 15-15 | ||
Bogdan Bobrov | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Eero Vasa | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bogdan Bobrov vs. Eero Vasa - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Bogdan Bobrov | Eero Vasa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
Bogdan Bobrov form & Eero Vasa form
Bogdan Bobrov - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |
Eero Vasa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |