WEDSTRIJD
30.05.19 | Kwartfinale | Bogdan Bobrov | Yan Bondarevskiy | 6-3, 4-6, 6-0 | M15 Irpin | Clay |
STATISTIEKEN
Bogdan Bobrov | Yan Bondarevskiy | |
1e Service % | 39/72 (54%) | 56/89 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/33 (52%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 24/72 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/161 (57%) | 70/161 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bogdan Bobrov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bogdan Bobrov vs. Yan Bondarevskiy - onderlinge wedstrijden
30.05.19 | Kwartfinale | Bogdan Bobrov | Yan Bondarevskiy | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Irpin | Clay |
Bogdan Bobrov form & Yan Bondarevskiy form
Bogdan Bobrov - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |
Yan Bondarevskiy - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |