WEDSTRIJD
13.08.19 | Kwalif. | Bogdan Pavel | Vlad Victor Cornea | 6-2, 6-4 | M25 Pitesti | Clay |
STATISTIEKEN
Bogdan Pavel | Vlad Victor Cornea | |
1e Service % | 34/60 (57%) | 39/72 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/26 (65%) | 20/33 (61%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 19/60 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bogdan Pavel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0 | ||
Bogdan Pavel | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Bogdan Pavel | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Bogdan Pavel | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Pavel | 1-1 | |
0-0 | ||
Bogdan Pavel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-30 | ||
Bogdan Pavel | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-30 | ||
5-4 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A | ||
6-4 | Vlad Victor Cornea | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bogdan Pavel vs. Vlad Victor Cornea - onderlinge wedstrijden
13.08.19 | Kwalif. | Bogdan Pavel | Vlad Victor Cornea | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Pitesti | Clay |
Bogdan Pavel form & Vlad Victor Cornea form
Bogdan Pavel - laatste wedstrijden
Bucharest - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo De Vincentis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lewie Lane | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 3-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 6-0, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Petr Nesterov | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |