France
20.03.98, 26 Jaar
17285 $
20.03.98, 26 Jaar
17285 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
19.03.00, 24 Jaar
19.03.00, 24 Jaar
Boris Fassbender vs. Pietro Mugelli - onderlinge wedstrijden
12.11.18 | Kwalif. | Boris Fassbender | Pietro Mugelli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Tunisia F40 | Hard |
Boris Fassbender form & Pietro Mugelli form
Boris Fassbender - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Kremer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. William Jucha | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alessio Basile | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 4-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Berna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Loris Pourroy | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Leigniel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Collin Altamirano | 2-6, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
06.11.22 Finale | vs. Dan Added | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.22 Halve finale | vs. Lilian Marmousez | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.22 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Francois Musitelli | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Pietro Mugelli - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |