WEDSTRIJD
14.10.19 | 1e ronde | Borna Gojo | Yuanfeng Li | 6-3, 6-77, 6-1 | Ningboo Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Borna Gojo | Yuanfeng Li | |
1e Service % | 53/90 (59%) | 57/95 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/53 (85%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/37 (62%) | 19/38 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/95 (40%) | 22/90 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/185 (57%) | 79/185 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Borna Gojo | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Borna Gojo | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Borna Gojo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yuanfeng Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Borna Gojo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Borna Gojo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
3 | ||
0-0 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Borna Gojo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Borna Gojo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yuanfeng Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yuanfeng Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Borna Gojo vs. Yuanfeng Li - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | 1e ronde | Borna Gojo | Yuanfeng Li | 6-3, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | Ningboo Challenger | Hard |
04.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Borna Gojo | Yuanfeng Li | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | Thailand F11 | Hard |
Borna Gojo form & Yuanfeng Li form
Borna Gojo - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
03.09.23 4e ronde | vs. Novak Djokovic | 2-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 3e ronde | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Constant Lestienne | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-74, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Ilya Ivashka | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 7-68, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
25.06.23 Kwalif. | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Tabilo | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail |
Yuanfeng Li - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Costin Paval | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Pol Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Alcaraz Garfia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 2-6, 17-15 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Martin Cuevas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Ballotta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Carlos Gomez-Herrera | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Federico Zeballos | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Angulo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hao Wu | 6-4, 4-0, Hao Wu - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tanakorn Srirat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kunshan - Hard | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Haitong Xia | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |