WEDSTRIJD
16.07.20 | 1e ronde | Brandon Walkin | Tai Sach | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Tai Sach | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Brandon Walkin | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Tai Sach | |
0-0 | ||
Brandon Walkin | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 0-0, 30-0 | ||
4-2 | Tai Sach | |
0-0, 15-15, A-40[BP], 0-0, 30-0 | ||
Brandon Walkin | 5-2 | |
0-0, 0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tai Sach | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 0-0, 15-15, 15-30 | ||
Brandon Walkin | 0-1 | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tai Sach | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Brandon Walkin | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
3-1 | Tai Sach | |
0-0, 0-0, 30-0 | ||
Brandon Walkin | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tai Sach | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40[BP], 0-0 | ||
Brandon Walkin | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 | Tai Sach | |
Brandon Walkin | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
2-2 | Tai Sach | |
0-0, 0-0, 30-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
16.09.02, 21 Jaar
16.09.02, 21 Jaar
Brandon Walkin vs. Tai Sach - onderlinge wedstrijden
16.07.20 | 1e ronde | Brandon Walkin | Tai Sach | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Brandon Walkin form & Tai Sach form
Brandon Walkin - laatste wedstrijden
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Tai Sach - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Cooper Wilkinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jake Delaney | 7-64, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Blake Bayldon | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 17-15 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 5-7, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Corban Crowther | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Kai Milburn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Timothy Gray | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cade Birrell | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Renlong Pang | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 4-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jay Clarke | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yi Ke Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Antoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Blake Mott | 6-77, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Howe | 6-4, 6-74, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail |