WEDSTRIJD
01.11.19 | Kwartfinale | Brayden Schnur | Blaz Rola | 6-2, 7-64 | Charlottesville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Brayden Schnur | Blaz Rola | |
1e Service % | 38/72 (53%) | 32/60 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 23/32 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/34 (53%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/60 (42%) | 27/72 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 9 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brayden Schnur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brayden Schnur | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brayden Schnur | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Brayden Schnur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brayden Schnur | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brayden Schnur | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Blaz Rola | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Brayden Schnur vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
01.11.19 | Kwartfinale | Brayden Schnur | Blaz Rola | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Charlottesville Challenger | I. hard |
17.09.15 | 2e ronde | Blaz Rola | Brayden Schnur | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Cary Challenger | Hard |
Brayden Schnur form & Blaz Rola form
Brayden Schnur - laatste wedstrijden
M25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
23.02.22 2e ronde | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.21 2e ronde | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |