WEDSTRIJD
21.05.19 | 2e ronde | Brayden Schnur | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-4 | Jerusalem Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Brayden Schnur | Carlos Boluda-Purkiss | |
1e Service % | 35/66 (53%) | 42/65 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/35 (89%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/31 (52%) | 13/23 (57%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/65 (42%) | 19/66 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 13 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Brayden Schnur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Brayden Schnur | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brayden Schnur | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brayden Schnur | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Brayden Schnur vs. Carlos Boluda-Purkiss - onderlinge wedstrijden
21.05.19 | 2e ronde | Brayden Schnur | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Jerusalem Challenger | Hard |
Brayden Schnur form & Carlos Boluda-Purkiss form
Brayden Schnur - laatste wedstrijden
M25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
23.02.22 2e ronde | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.21 2e ronde | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Carlos Boluda-Purkiss - laatste wedstrijden
M15 Valldoreix - Clay | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 2e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |