WEDSTRIJD
07.01.19 | 2e ronde | Brydan Klein | Yunseong Chung | 7-62, 6-75, 6-0 | Canberra Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Brydan Klein | Yunseong Chung | |
1e Service % | 57/95 (60%) | 58/90 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/57 (86%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/38 (53%) | 21/32 (66%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/90 (37%) | 26/95 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/185 (55%) | 83/185 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 8 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Yunseong Chung | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brydan Klein | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Brydan Klein | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Brydan Klein vs. Yunseong Chung - onderlinge wedstrijden
07.01.19 | 2e ronde | Brydan Klein | Yunseong Chung | 7-62, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | Canberra Challenger | Hard |
01.05.17 | 1e ronde | Brydan Klein | Yunseong Chung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Gimcheon Challenger | Hard |
Brydan Klein form & Yunseong Chung form
Brydan Klein - laatste wedstrijden
M25 Geelong - Grass | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
03.02.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.20 2e ronde | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
14.11.19 3e ronde | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.09.19 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - scratch | wedstrijd detail |
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail |